«Ми-лідери, наш голос важливий»

Дата: 02.06.2021 12:25

1 червня 2021 року на базі Українського державного Центру позашкільної освіти, за участю Уповноваженого Президента з прав дитини,  проведено Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування «Ми – лідери, наш голос важливий!», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Захід відбувався в онлайн і офлайн форматах.Загальна кількість учасників склала більше 500 осіб.

Лігу старшокласників Черкащини представляла лідер учнівського самоврядування Чорнобаївської громади, член творчої групи обласної Ліги старшокласників, учениця 9 класу Чорнобаївської гімназії  Тарандушка Софія.

У ході проведення заходу відбувся звіт представників Всеукраїнської ради старшокласників та виступ представників Обласної ради дітей Київщини. Лідери Київщини  зачитали звернення лідерів учнівського самоврядування  України до органів місцевого самоврядування щодо підтримки дитячих ініціатив, залучення лідерів шкільного самоврядування до їх участі у прийнятті рішень, які стосуються дітей та молоді на рівні громаді; а також виголосили ініціативу щодо проведення 7 грудня Всеукраїнського дня самоврядування в МОН.

На зустрічі Лідери дискутували на такі теми:

- безпечне освітнє середовище;

- здорове харчування;

- психологічний комфорт;

- профільна школа.

За плідну лідерську діяльність Софія відзначена Подякою Українського державного Центру позашкільної освіти.