1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2021 14:29

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ? прекрасне свято радості та надії.
           Так і цього року КУ «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» відділення соціальної роботи, працівники селищного Будинку культури та Центру творчості провели заходи, присвячені до Міжнародного дня захисту дітей.

Для дітей було розроблено "Веселковий маршрут". Аби дійти до кінцевої зупинки, діти мали пройти пісенну, танцювальну, спортивно – ігрову станції. Працівники центру підготували для маленьких подорожувальників «Галявину мрій», де діти прикрасили своїми мріями дерево бажань та потрапили в зону розмальовки (аквагрим, розфарбовки), спробувавши себе в ролі моделей.