Шановні журналісти Чорнобаївської громади!

Дата: 04.06.2021 16:00

Шановні журналісти Чорнобаївської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Журналістика – це навіть  не робота, а стиль життя. І сьогодні Ви - наші майстри слова місцевих засобів масової інформації: «Родина і світ», «Світлий шлях», «Наше слово» та редакції радіомовлення «Чорнобаївська Хвиля»   день за днем, занурюючись у бурхливий вир подій, першими дізнаєтеся про найсвіжіші новини, оперативно знайомите з ними жителів громади, створюєте об'єктивну картину нашого сьогодення, показуєте приклад патріотизму.

У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин та високих рейтингів,   а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою – селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ.