ЧОРНОБАЇВЩИНА ВИШИВАНА

Дата: 09.06.2021 15:16

У рамках відзначення  30-річчя незалежності України, здобувачі освіти  Чорнобаївської гімназії, Чорнобаївських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2, Центру дитячої та юнацької творчості за фінансової підтримки Чорнобаївської селищної ради, відновили  проєкт  «Чорнобаївщина вишивана».

Відділом житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради  було підготовлено електричні опори для нанесення малюнку.

Протягом трьох днів діти з відповідальністю працювали і до свята Трійці Центральна вулиця селища замайоріла мальвами та  маками.

Проєкт ще триває: чекає благоустрою центральна зупинка селища та електричні опори в напрямку лікарні.