Увага! Для старшокласників і дорослих! Платформа ДСЗ з профорієнтації та розвитку кар’єри

Дата: 10.06.2021 08:13

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри служби зайнятості Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси, а саме:

• якщо Ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях (школяр, чи студент): завдяки вчасному тестуванню Платформа допоможе в обранні майбутнього фаху, зорієнтує на кого навчатися або в якій сфері шукати роботу;

• якщо Ви вже працюєте: завдяки тестуванню Soft Skills зрозумієте свої сильні стороні та конкурентні переваги;

• якщо Ви плануєте відкривати власну справу: тестування допоможе зрозуміти, чи маєте хист до підприємницької діяльності;

• якщо Ви раптом втратили роботу або не отримуєте задоволення від професійної діяльності маєте шанс задуматися  чим насправді хочете займатися.

Проходьте тестування онлайн http://profi.dcz.gov.ua/ та дізнавайтеся про себе більше.

За додатковою консультацією пропонуємо звернутися до фахівців Чорнобаївської служби зайнятості.

За поданням Чорнобаївської районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості