22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 14:27

Кожного року 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.

Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогла нашим землякам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

З нагоди відзначення пам’ятної дати та вшанування пам’яті жертв війни в Україні керівництво селищної ради, районної ради, керівники виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради, керівники комунальних підприємств поклали квіти до Обеліску Слави в селищі Чорнобай.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!