Виїзний прийом громадян в селі Красенівка.

Дата: 25.06.2021 12:27

24 червня селищний  голова   Сергій Любивий провів виїзний прийом громадян в селі Красенівка  з метою ознайомлення  з проблемними питаннями, що турбують  місцевих жителів та сприяння у їх вирішенні.

Під час прийому  піднімалося  питання щодо умов та порядку отримання земельної ділянки згідно чинного законодавства у приватну власність.

Разом із старостою села Олександром Вишнею та керівником господарства СТОВ «Красенівське» Леонідом Цибою було обговорено ряд важливих питань, що стосуються житлово-комунальних проблем села.

Наразі, за рахунок  коштів бюджету Чорнобаївської селищної територіальної громади  проводиться поточний ямковий ремонт доріг по вулицях  Шевченка, Молодіжна та Восьмого Березня на суму 264,4 тис.грн.