«Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять».

Дата: 30.06.2021 17:02

Сміття на українських вулицях давно перейшло з розряду побутових проблем в ранг національної катастрофи.

Українські парки та вулиці, тротуари й двори буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. Бруд у парках і лісах, на берегах річок і озер став настільки звичним, що багато хто взагалі не помічає його, сприймаючи як невід’ємну й неминучу частину пейзажу.

Поширене пояснення полягає в зростанні рівня споживання і поширенні різноманітних упаковок, внаслідок чого українці стали купувати значно більше поліетилену і пластику. Проте одна справа – використовувати пластик, а зовсім інша – смітити ним де попало.      Чому величезна частина цього непотребу опиняється не в урнах, контейнерах, а в кущах чи й просто на тротуарах?

Прибрати разом свій двір чи парк, посадити на місці купи сміття дерева чи квіти, організувати роздільне збирання відходів – такі прості спільні дії допомагають виробленню звички ніколи не смітити.

Шановні мешканці громади! Звертаємось до вас з проханням бути свідомими громадянами, цінити і шанувати роботу односельчан, підтримувати чистоту, культурно відпочивати і не смітити! Бо, як говорить народна мудрість: «Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять».