Чорнобаївську ЗОШ І-ІІІ ст №1  нагороджено Дипломом Управління освіти і науки Черкаської ОДА

Дата: 02.07.2021 08:02

01.07.2021 року Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ст №1 взяла участь у презентаційній панелі програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини, учасником якого вона є, на період до 2023 року, що відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Було представлено програму розвитку закладу на наступні 3 роки з впровадження діджиталізації, STEM-освіти, інформатизації освітнього процесу, підвищення якості кадрового потенціалу та упровадження дистанційних технологій навчання.

Чорнобаївську ЗОШ І-ІІІ ст №1  було нагороджено Дипломом Управління освіти і науки Черкаської ОДА, як лідера впровадження інноваційних форм організації освітнього процесу.