В смт. Чорнобай відбувся "Перший відкритий турнір Чорнобаївської територіальної громади з пляжного волейболу".

Дата: 19.07.2021 08:36

В суботу, 17 липня на березі річки Ірклій в смт.Чорнобай відбувся "Перший відкритий турнір Чорнобаївської територіальної громади з пляжного волейболу".  Організатором проведення виступила Чорнобаївська селищна рада, яка активно долучилася до підготовки турніру. На заході був присутній селищний голова Сергій Любивий, який з привітальним словом відкрив змагання.

Незважаючи на спеку, охочих позмагатися виявилося дуже багато. Свою заявку підтвердили шість команд, як сформованих колективів, так і збірних: "Орли", "Пригульці", "Вавілон", "Дружба", "КМС", "Переможці". За підсумками вкрай цікавого протистояння місця розподілилися так :

1 місце - Вавілон

2 місце - Переможці

3 місце - Пригульці

4 місце - Дружба

5 місце - КМС

6 місце - Орли

Від селищної ради переможці та призери турніру були нагороджені дипломами відповідних ступенів, подяками за участь, медалями і перехідним кубком переможця, а також професійним волейбольним м'ячем "Mikasa".

В перервах учасники могли втомити спрагу охолоджуючими напоями, а наймолодші  гості заходу пригощалися безкоштовним морозивом від партнера турніру Олега Турти .

Самі ж змагання пройшли в піднесеному дусі боротьби і спортивній конкуренції. Кожен хто прийняв участь отримав масу позитивних емоцій та задоволення від гри. Люди, які прийшли повболівати і весело провести час, отримали заряд бадьорості від активного відпочинку на природі.

Дякуємо всім хто долучився до свята.