До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

Дата: 19.07.2021 16:38

22 липня 2021 року  о  10  годині  в  сесійній залі селищної ради відбудеться  десята (позачергова)  сесія селищної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2020 №3-47/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

2. Про зняття з обліку майна селищної комунальної власності.

3. Про затвердження кошторисної документації.

4. Про  проведення конкурсу на право оренди об’єкта централізованого теплопостачання, що належить до комунальної власності Чорнобаївської селищної територіальної громади.

5. Про прийняття мережі вуличного освітлення до селищної комунальної власності.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.07.2021 №9-32/VІІІ «Про надання згоди щодо прийняття майна до комунальної власності».

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.07.2021№9-42/VІІІ «Про прийняття майна до комунальної власності».

8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.03.2021 №6-48/VІІІ «Про здійснення заходів з оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Чорнобаївської територіальної громади».

9. Про затвердження Статутів закладів освіти.

10. Про внесення змін до рішень селищної ради.

11. Про затвердження детального плану території по вул. Центральна, 177  в  смт Чорнобай, Золотоніського району (Чорнобаївського району).

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності.

13. Про  внесення змін до договору оренди землі.

14. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам.

15. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо передачі земель комунальної власності у власність громадянам.

16. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності та передачу у приватну власність громадянам.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у приватну власність земельних ділянок комунальної власності.

18. Про  внесення змін до договорів оренди землі із СТОВ «Маяк».

19. Про  внесення змін до договорів оренди землі  із ПП «Агроспецпроект».

20. Про  внесення змін до договорів оренди землі із Кравченком Д.В.

21. Про  внесення змін до договорів оренди землі із СТОВ «Сула».

22. Про  внесення змін до договорів оренди землі із ПСП «Веселий Хутір.

23. Про  внесення змін до договорів оренди землі із Сідлецьким М.Л.

24. Про  внесення змін до договорів оренди землі із СТОВ «Надія».

25. Про  внесення змін до договорів оренди землі із ПСП «Нива».

26. Про  внесення змін до договорів оренди землі із СТОВ «Україна».

27. Про передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СТОВ «Надія».

28. Про передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПРАТ «Велика Бурімка».

29. Про передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПСП «Веселий Хутір».

Різне.

Інші питання, які будуть внесені на розгляд сесії у відповідності до вимог Регламенту Чорнобаївської селищної ради.