До уваги жителів вулиці Гоголя смт Чорнобай

Дата: 19.07.2021 16:41

За рахунок коштів селищної ради (1 млн. 845 тис. грн) протягом 2018-2020 років велося будівництво трубопроводу по вулиці Гоголя в селищі Чорнобай. Вже майже рік, як цей трубопровід не приносить ніякої користі ні одній  людині, так як, з невідомих причин,  не підключено жодне домоволодіння, а це 52 дворища.

Визначено вартість  послуг по перепідключенню до нового трубопроводу, що буде здійснювати КП  ВУЖКГ, а це становить близько 540 грн (матеріали закупляє власник). Аналізуючи список споживачів, виявлено, що майже в 10 домоволодіннях ніхто не проживає, а тому вони будуть відключені від старої мережі. В двох будинках проживають люди з ІІ групою інвалідності, тому КП ВУЖКГ візьме на себе  витрати за перепідключення, а матеріали куплять власники.

Прохання до жителів вулиці Гоголя, активніше надавати заяви на перепідключення та придбавати необхідне обладнання, так як у вересні буде відключено старий водогін.