Проведено роботи по благоустрою в селі Новоукраїнка

Дата: 20.07.2021 11:57

Літоце не лише пора відпусток та відпочинку, але й підготовка  усіх закладів і установ громади, до роботи в осінньо-зимовий період.

Тому в селах громади ведуться  ремонтні роботи по благоустрою.

Так, в селі Новоукраїнка, відремонтовано сидіння на стадіоні, в приміщенні старостату впорядковано каналізацію.

Обстежено внутрішню і зовнішню каналізацію біля сільської амбулаторії та відділення для постійного або тимчасового проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради», що в селі Богодухівка. Каналізаційна система потребує ремонту і промивки каналізаційних труб, але доступу техніці перешкоджали порослі дерев та кущів. Працівниками по благоустрою старостату та КП ВУЖКГ розчищено та упорядковано територію для виконання запланованих робіт.

В селах громади силами бригад косарів викошені найбільш прохідні та людні місця, території навколо зупинок, шкіл, медичних та закладів культури, території біля меморіалів, місця відпочинку дітей.

Ми вдячні кожному жителю, який  підтримує порядок на власних прибудинкових територіях. Кожна ваша доглянута ділянка, пофарбований парканце обличчя рідного села, рідної громади, чи чисте воно, чи доглянутезалежить від наших з вами спільних зусиль.