Відновлено роботу онлайн-платформи з профорієнтації «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - нові можливості для охочих пройти тестування

Дата: 20.07.2021 14:06

Служба зайнятості відновила онлайн-профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Система профорієнтаційного діагностування загальнодоступна. Всі охочі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно в онлайн форматі без відвідування служби зайнятості, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;

• виборі майбутнього напрямку професійного навчання;

• оцінці власних здібностей;

• саморозвитку та самоосвіти.

Пройти відповідне тестування можна за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити у браузері комп’ютера користувача та в приміщенні центру зайнятості  на комп’ютері вільного доступу.

Так, наприклад, з часу відновлення роботи сервісу, фахівці Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели 7 семінарів з наданням відповідної інформації, 17бажаючих із задоволенням пройшли онлайн-тестування.

Чорнобаївська районна філія

Черкаського обласного центру зайнятості