Інтенсив з питань запобігання корупції для працівників регіональних центрів зайнятості

Дата: 20.07.2021 14:07

З метою виконання Плану заходів щодо запобігання проявам корупції у службі зайнятості на 2021 рік, сектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби зайнятості організував онлайн навчання для регіональних центрів зайнятості.

Від Черкаського обласного центру зайнятості участь в онлайн навчанні взяли директор Григорій Дендемарченко, начальник відділу по роботі з кадрами Ірина Хамаза та заступник начальника відділу по роботі з кадрами, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Антоніна Ковальчук.

Учасники заходу розглянули спеціальні обмеження для працівників служби зайнятості, встановлені антикорупційним законодавством, основні функції провідних інспекторів з питань запобігання та виявлення корупції, а також головні правила етичної поведінки працівників.

Робота у цьому напрямку продовжується, адже, як наголосили спікери онлайн навчання, - внаслідок невжиття заходів щодо протидії корупції настає відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Чорнобаївська районна філія Черкаського ОЦЗ