25 липня стартував "Літній чемпіонат Чорнобаївської та Іркліївської територіальних громад з міні-футболу 2021".

Дата: 27.07.2021 09:05

25 липня на футбольному полі зі штучним покриттям біля ЗОШ №1, смт.Чорнобай стартував "Літній чемпіонат Чорнобаївської та Іркліївської територіальних громад з міні-футболу 2021".

На відкритті був присутній селищний голова Сергій Любивий, який з привітальним словом відкрив змагання.

Не зважаючи на жарку погоду турнір зібрав дуже багато прихильників і любителів футболу, це свідчить про те, що люди давно чекали побувати на футбольних матчах і відчути дух суперництва та запалу команд.

Кожна гра проходила в дусі спортивної боротьби, з бажанням перемагати.

Результати першого туру :

• Чорнобай-Птиця 5 - 1 Старий Коврай
  • Москаленки 5 - 0 ДЮСШ Чорнобай
  • Веселий Хутір 3 - 3 Темна Конячка
  • (пропуск) "Ветеран" Чорнобай

Турнір проходить при організаційній підтримці Чорнобаївської селищної ради та федерації футболу Чорнобай.

Щиро дякуємо всім командам за продемонстровані фізичні якості і високий рівень гри. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду Чемпіонату кожної неділі, початок з 09:00.