До уваги споживачів природного газу с. Михайлівка Чорнобаївського району Черкаської області.

Дата: 27.07.2021 11:01

Чорнобаївська дільниця Золотоніського відділення АТ «Черкасигаз» повідомляє про тимчасове припинення газопостачання споживачів с. Михайлівка Чорнобаївського району у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ГРП №14 по вул. Шевченка с.Михайлівка.

Припинення газопостачання орієнтовно планується на три доби: з 8-00 год. 2.08.2021 року до 17-00 год. 4.08.2021 року.

Чорнобаївська дільниця Золотоніського відділення АТ «Черкасигаз»

також нагадує:

Відповідно до вимог чинного законодавства в сфері газопостачання відновлення газопостачання в будинках/квартирах працівниками товариства буде проводитися лише за умови:

Відсутності заборгованості;

Укладеного акту розмежування меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

Забезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)) технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання згідно з вимогами пункту 5.4 Правил безпеки систем газопостачання (затверджених міністерством енергетики та вугільної промисловості України за №285 від 15.05.2015 року), а саме укладання відповідного договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання із суб’єктом господарювання, який має право на виконання даних робіт.

Чорнобаївська дільниця Золотоніського відділення АТ «Черкасигаз» служба з обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, телефон для довідок  2-36-83, 2-28-93.