Відзначили свято Урожаю на Золотоніщині

Дата: 24.08.2021 10:36

Всі територіальні громади  Золотоніського району   20 серпня зібралися  на урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України та Свято Урожаю.

Зі  словами вітання та вдячності  звернулися до жителів та гостей району очільник області  Олександр Скічко, народний депутат Олег Арсенюк, голова Золотоніської райдержадміністрації Ірина Тернова, голова районної ради Борис Євмина, Почесний голова Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко , міський голова Віталій Войцехівський, подякувавши  за терпіння і витримку,  що не перевівся селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів була належно поцінованою.

Також  на святі за особистий внесок у справу державотворення, розвиток соціально-культурної сфери регіону, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 30-ї річниці  незалежності України відзначили жителів нашої громади. Почесні грамоти обласної ради та обласної адміністрації вручили селищному  голові Сергію Любивому та  Почесному голові Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району», президенту федерації греко-римської боротьби Черкаської області  Петру Душейку.

Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації відзначили головну медичну сестру КНП «Чорнобаївська батопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»  Курапову Світлану.  А Довгань Володимир Миколайович, староста села  Великі Канівці, та Назаренко Сергій Васильович, учасник АТО (с.Богодухівка), отримали медалі.

Приємно й те, що  представники  від  Чорнобаївської громади занесені на районну Дошку пошани:

Адлер Ганна Григорівна – завідувач педіатричним відділенням КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»;

Коршун Сергій Борисович – вчитель інформатики Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської селищної ради;

Самофал Олег Миколайович – тракторист – машиніст СТОВ «Красенівське»;

Спортивний клуб «Вікінги.

Незмінною складовою свята була концертна програма: з талановитими місцевими виконавцями та запрошеними колективами, а також – смачні частування від територіальних громад району.