V тур  чемпіонату з міні-футболу

Дата: 25.08.2021 12:57

Не зупиняється спортивне життя в Чорнобаївській громаді.  Напередодні відзначення державних свят в Україні 22 серпня на штучному полі відбулися матчі V туру  чемпіонату Чорнобаївської та Іркліївської територіальних громад з міні-футболу 2021 року.

Команда Іркліївської громади зі Старого Ковраю, яка впевнено виступає на цьому турнірі, без проблем переграла команду Чорнобаївської ДЮСШ.

Гра за лідерство між командами «Чорнобай-Птиця» та «Ветерани» пройшла в очікуваній надважкій боротьбі, де жодна з команд не хотіла поступатися, адже перемога однієї з команд збільшувала відрив від суперників та давала б неабиякі шанси на загальний успішний результат.

Цікаве і результативне виявилося протистояння між командами різних громад, де «Темна Конячка» грала проти команди «Москаленки».  Можливо, неочікувано, але впевнено перемагає «Темна Конячка»,  відгрузивши в ворота суперника аж 5-ть м'ячів.

Всі результати V туру :

* ДЮСШ - Старий Коврай 1-5

* Чорнобай-Птиця-Ветерани 2-3

* Темна Конячка - Москаленки 5-2

* Веселий Хутір - вихідна

Турнір проходить при організаційній підтримці Чорнобаївської селищної ради та федерації футболу в  смт Чорнобай.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду наступних матчів Чемпіонату кожної неділі, початок з 09:00.

Наступний VІ тур відбудеться 29.08.2021 року.