Вшанували пам'ять  військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність  України

Дата: 28.08.2021 12:16

28 серпня в переддень Дня пам'яті захисників України перший заступник селищного голови Олег Мурав'я, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Семенов, заступник голови Золотоніської районної ради Оксана Брагінець, начальник  відділу культури, молоді та спорту селищної ради Анна  Купчин, старости сіл  вшанували пам'ять  військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність  України та поклали квіти до могил мужніх земляків: Тарасенка Володимира Олексійовича (с.Богодухівка), Гладкого Василя Васильовича (смт Чорнобай), Конця Володимира Григоровича (с.Великі Канівці), Храпка Максима Івановича (с.Велика Бурімка), Купріянова Івана Вечеславовича (с. Новоукраїнка), Бакум Ігора Володимировича (с.Мохнач).