Шановні підприємці!

Дата: 03.09.2021 10:57

Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

Сьогодні за підприємництвоммайбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої  держави та, зокрема,Чорнобаївської територіальної громади.

Щиро бажаю успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

Упевнений, що такі працездатні й наполегливі люди, як Ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну!

Дякую Вам за високий професіоналізм і сумлінну працю!

Бажаю здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

Селищний голова                                                           Сергій ЛЮБИВИЙ