В Чорнобаївській громаді відбувся турнір з міні-футболу серед дітей 2012-2013 р.н. на кубок "Чорнобай-Птиця CUP" до Дня фізичної культури і спорту України.

Дата: 13.09.2021 09:09

На відкритті виступив селищний голова Сергій Любивий, який привітав учасників і побажав успіхів та перемог.

Позмагатися за кубок виявили бажання чотири команди :

1. ДЮСШ "Чорнобай"

2. ДЮСШ "Золотоноша"

3. ДЮСШ "Канів І"

4. ДЮСШ "Канів ІІ"

Була дуже напружена боротьба, спортсмени віком від 8 до 9 років демонстрували свої технічні навички вправної роботи з м'ячем. Вихованці Чорнобаївської спортивної школи виступили дуже успішно, перемогли суперників з Канів (ІІ) 5:0, потім команду з Золотоноші 3:0, розіграли нічию з командою Канів (І) 0:0. За підсумком впевнена перемога ДЮСШ Чорнобай і перше місце. Команда з Золотоноші друга, Канів (ІІ) здолали земляків з рахунком 2:1 стали третіми, Канів (І) четверті.

Кращими гравцями турніру стали Кириченко Олександр ("Чорнобай"), Лукомський Андрій ("Золотоноша"), Супрун Богдан ("Канів ІІ"), Наконечний Микола ("Канів І")

Спонсор заходу ПАТ Чорнобай-Птиця.

Учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Турнір відвідало дуже багато батьків, які тепло підтримували та переживали за своїх дітей.

Вітаємо наших молодих спортсменів! Перемога за кожним, хто обрає спорт і здоровий спосіб життя!