Чорнобаївська громада

12 вересня відбулися матчі VIІІ туру чемпіонату Чорнобаївської та Іркліївської ТГ з міні-футболу 2021 р.

Дата: 13.09.2021 09:19
Кількість переглядів: 50

12 вересня відбулися матчі VIІІ туру чемпіонату Чорнобаївської та Іркліївської ТГ з міні-футболу 2021 р.

Коротко про події в матчах :

Центральним матчем туру повинна була стати гра між другою і третьою командою Чемпіонату - Чорнобай-Птиця проти Старого Ковраю. Перемога давала кожній команді неабиякі шанси на успіх у турнірі. Напружена боротьба з яскравими моментами, і високою реалізацією. Після першого тайму рахунок був 3:2 на користь Чорнобаївців, після перерви Староковрайці активізувалися і пішли вперед, за що і поплатилися.... Чудова гра, багато боротьби .... Загальний рахунок 7-3, перемога Птиці.

Цікавим протистоянням виявилося між ДЮСШ Чорнобай і Москаленками. З кожною грою молоді вихованці спорт школи все більше набувають впевненості та перебирають досвід від більш досвідчених гравців, зуміли нав'язати боротьбу, але трішки не вистачило. За підсумком 3-5 перемога Москаленків.

Гра між аутсайдером ліги Веселим Хутором та четвертою командою Темною Конячкою виявилася над напруженою, це була справжня перевірка фізичних і моральних якостей гравців. Темна Конячка грала всі два тайми (40 хв) без замін, Веселий Хутір міг перший тайм закінчувати з різницею в 5-6 м'ячів, але сказалася не реалізація моментів. Напружена боротьба, за підсумком бойова гра і результат 5-3. Веселий вдруге на турнірі відбирає очки в Конячки, +3 для Веселого Хутора, який завдяки цій перемозі піднімається з "дна" таблиці.

Результати VIII туру:

Старий Коврай 3-7 Чорнобай-Птиця

ДЮСШ 3-5 Москаленки

Темна Конячка 3-5 Веселий Хутір

*Ветерани - вихідна

Турнірна таблиця :

команда                       З/П          О

1??. Чорнобай-Птиця     43-9         18

2??. Ветерани                  32-11        16

3??. Старий Коврай        21-19       13

4??. Москаленки             19-25        9

5??. Темна Конячка        18-30        7

6??. Веселий Хутір           18-34       4

7??. ДЮСШ                         10-36       3

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду наступних матчів Чемпіонату кожної неділі, початок з 09:00

Наступний IX тур відбудеться 19.09.2021 р.