До уваги споживачів природного газу с.Веселий Хутір Чорнобаївського району !

Дата: 13.09.2021 15:15

Чорнобаївська дільниця Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що з метою забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам з 21 по 22 вересня 2021 року будуть проводитися ремонтні роботи на газорегуляторному пункті №7 в с. Веселий Хутір з повним припиненням газопостачання.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт. Прохання до мешканців житлових будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ до газових приладів своїх приміщень.

Відновлювати газопостачання самостійно до закінчення виконання ремонтних робіт, відкривати крани і вмикати газові приладизабороняється.
         Окрім цього наголошуємо, відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

-виконання запланованих ремонтних робіт;

- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для більш детальної іформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Чорнобаївської дільниці Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Шевченка, 258а  смт. Чорнобай або за телефоном 04739-2-36-83.

АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.