23 вересня у Чорнобаївській громаді відбулися церемонії покладання квітів з нагоди Дня визволення від нацистських окупантів

Дата: 23.09.2021 16:38

23 вересня у смт Чорнобай відбулася церемонія покладання квітів з нагоди Дня визволення селища від нацистських окупантів. У заході взяли участь селищний голова Сергій Любивий, перший заступник селищного голови Олег Мурав’я, заступник голови Золотоніської районної ради Оксана Брагінець, благочинний Чорнобаївського округу протоірей Валерій Русняк, керівники установ та організацій, директори шкіл, працівники селищної ради, які вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам на Пагорбі Слави.

Покладання квітів до пам`ятників та братських могил воїнам, загиблим в роки Другої світової війни відбулося  і в селах громади.

У жалобі ми схиляємо голови перед пам’яттю наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві з ворогом виборювали нашу свободу у Великій Вітчизняній війні, захищаючи рідну землю.