Шановні жителі Чорнобаївської громади!

Дата: 23.09.2021 10:14

Шановні жителі Чорнобаївської громади!

78 років тому, у вересневі дні 1943 року, землі нашої громади було звільнено від німецько-фашистських загарбників, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато в нашій державі.

Народ, який пам'ятає та шанує доблесть своїх пращурів — непереможний.

А в цей пам’ятний день я бажаю всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в завтрашньому дні. Нехай нас об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

З Днем Визволення. Слава Україні!

З повагою селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ