Чорнобаївська громада

Футбольний турнір на кубок пам'яті Григорія Злидара

Дата: 28.09.2021 08:24
Кількість переглядів: 91

26 вересня відбувся футбольний турнір на кубок пам’яті колишнього селищного голови  Григорія Злидара, започаткований за ініціативи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, родини Злидарів і Почесного голови Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району»  Петра Душейка.

Добра пам’ять, то найдорожче, що може залишити по собі людина. Дуже багато хороших, теплих слів про багаторічного очільника Чорнобаївської громади, почесного громадянина селища, мудрого і самовідданого своїй справі керівника, який до останнього подиху жив і працював на благо односельців, лунали від селищного голови Сергія Любивого,  олімпійського чемпіона, почесного жителя Чорнобаю Андрія Хіміча, Почесного голови Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району»  Петра Душейка.

На турнір в честь пам’яті Григорія Злидара прийшла і родина Григорія Григоровича: дружина Любов Григорівна, донька Тетяна та син Тарас із сім’єю.

Право першого символічного удару по м’ячу надали внуку  Григорія Злидаря – Гриші.

В турнірі взяли участь 4 футбольні команди: із Чорнобай, Ірклієва, Сазонівки та Вознесенського.

У результаті змагань переможцями стала команда Іркліївської громади, отримавши перехідний кубок та кубок, який залишається в команді в знак перемоги в турнірі. ІІ місце у команди з Вознесенського, ІІІ – Сазонівки, ІV - Чорнобай. Було визначено кращих гравців турніру  та арбітра.

Команди-учасниці отримали грамоти, медалі відповідних ступенів та грошові винагороди від спонсора турніру Петра Душейка.