Проведено нараду по питанню продовження будівництва очисних споруд

Дата: 29.09.2021 17:00

29 вересня відбулася робоча нарада по питанню продовження будівництва очисних споруд Чорнобаївської селищної ради.

Будівництво веде Департамент капітального будівництва Черкаської обласної адміністрації. Депутатами  Черкаської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ» на будівництво очисних споруд було виділено 600 тис.грн  депутатських коштів. Під час проведення наради  були підняті питання використання цих коштів та намічені критерії по виконанню першочергових робіт.

Аналіз проведеної роботи та більш детальна розмова планується в п’ятницю 1 жовтня  за участю селищного голови Сергія Любивого, голови Золотоніської районної ради Бориса Євмини, представників Департаменту капітального будівництва Черкаської ОДА, технічного нагляду, підрядника, проектної організації та  громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону смт Чорнобай та Чорнобаївської громади Народна Самооборона.