Відбулося засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради

Дата: 30.09.2021 11:34

30 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Сергія Любивого.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому слухали про готовність об’єктів соціально-гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та визначили подальші напрямки основної діяльності.

Розглядалися також питання, що стосуються  захисту прав дітей та їх законних інтересів. Прийнято ряд рішень щодо їх соціального та правового захисту.

Окрім того, розглянули питання  про затвердження режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр з відділенням денного перебування дітей з особливими освітніми потребами» Чорнобаївської селищної ради.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Чорнобаївської територіальної громади.