Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

30.09 було зіграно перенесений матч Х туру чемпіонату територіальних громад з міні-футболу

Дата: 01.10.2021 08:12
Кількість переглядів: 255

В зв'язку з участю молодих вихованців Чорнобаївської ДЮСШ в Чемпіонаті Черкаської області, було перенесено гру ДЮСШ Чорнобай - Веселий Хутір і зіграно раніше.

Фото без опису

Коротко про події в матчі :

Молоді вихованці добре продемонстрували свій рівень гри та характер, але досвід зіграв своє, перший тайм був відіграний з мінімальною перевагою 2-1 за Веселим Хутором! В другому таймі ДЮСШ додали у швидкості і майже не злазили з воріт суперника, створюючи момент за моментом, але брак ігрового досвіду давав про себе знати. Всі атакувальні і розігруючі дії взяв на себе граючий тренер команди М.Лахтіонов, який структурно розвивав атаки молодих футболістів. За підсумком бойова нічия.