Дорогі освітяни Чорнобаївської громади, ветерани праці, молоді педагоги! Вітаю вас із професійним святом - Днем учителя!

Дата: 03.10.2021 08:02

Ваша професія унікальна, поєднує в собі мудрість життєвого досвіду та молодість душі, доброту та суворість. Бути вчителем - велике мистецтво і щоденна праця.

В цей святковий день щиро дякую усім педагогам за невтомну працю, високий професіоналізм, постійний творчий пошук, добро і щедрість душі, за те, що вчите, виховуєте, любите дітей. Адже, учителі нашої громади активно сприймають освітні інновації: один заклад освіти має статус «Інноваційна школа»,  впроваджується науково-педагогічний проект «Інтелект України», проводиться дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня, розвивається STEAM-освіта.

Освітяни можуть пишатися перемогами своїх учнів на Всеукраїнському рівні етапу  конкурсу-захисту МАН,  Міжнародному мовно–літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Всеукраїнському мистецькому фестивалі для творчо-обдарованих дітей та молоді «Жарт- птиця».

26  здобувачів освіти громади стали  переможцями Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, чемпіонатів України, 11 учнів стали переможцями обласного етапу конкурсу-захисту робіт  Малої академії наук.

Ми всі родом зі школи. У нас були вчителі і викладачі, яких ми з теплотою згадуємо в ці осінні дні, даруємо квіти і говоримо добрі слова.

Бажаю вам міцного здоров'я, родинного затишку, творчих сил та натхнення, нових здобутків та перемог. Щоб кожен день був сповнений щасливими моментами та вдячними посмішками дітей.

З повагою селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ