В Україні розпочався осінній призов до лав Збройних Сил України

Дата: 05.10.2021 15:04

В Україні розпочався осінній призов до лав Збройних Сил України. Призов громадян на строкову службу буде здійснюватись з 1 жовтня до 30 листопада 2021 року. Чорнобаївська громада не залишилася осторонь призовної кампанії.

Сьогодні вранці біля першого відділу Золотоніського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулось урочисте відправлення 8 призовників для проходження строкової військової служби в Збройних Силах України (5 із Чорнобаївської громади  і 3 з Іркліївської).

Тимчасово виконуючий обовязок начальника першого відділу РТЦК та СП капітан Артем Савченко та завідувач військово-облікового бюро відділу документообігу апарату Чорнобаївської селищної ради Вадим Рудянчук, вітаючи призовників, побажали їм міцного здоровя, успіхів, гідно виконувати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими й здоровими повернутися додому.

Бажаємо нашим юнакам легкої служби!

Гідно несіть звання захисника України та сумлінно виконуйте присягу на вірність українському народові!