У Чорнобаях вшанували захисників України

Дата: 13.10.2021 15:09

13 жовтня 2021 року у Чорнобаївській  громаді пройшли урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.    До памятного знака на Пагорбі Слави  прийшли керівники громади, військовослужбовці, духовенство, учасники АТО та громадськість селища.

З вітальним словом до присутніх звернулися селищний голова Сергій Любивий, благочинний Чорнобаївського округу протоірей Валерій Русняк.

Фото без описуФото без опису

Вони подякували учасникам антитерористичної операції, учасникам бойових дій за мужність і відвагу та побажали всім  ще на довгі роки міцного здоровя, родинного затишку, миру, добра, а Пресвята Богородиця завжди щоб берегла Україну під своїм Покровом!

Хвилиною мовчання та покладанням квітів цього дня вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи ідеали миру, добра та  справедливості.