22 жовтня відбулась  тринадцята сесія Чорнобаївської селищної ради

Дата: 23.10.2021 08:36

22  жовтня 2021 року під головуванням селищного голови Сергія Любивого  відбулась  тринадцята сесія Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

На початку засідання депутати  хвилиною мовчання вшанували пам'ять  загиблих учасників АТО та Сергій Любивий вручив  почесні нагрудні знаки матері учасника АТО Гречішкіна  Олексія Володимировича та брату учасника АТО Міршук Сергія Івановича.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів, на розгляд було винесено 48  питань  порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, сьогодні майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами. У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються прийняття програм, виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та інші.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Рішення тринадцятої  сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади  для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».