До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

Дата: 27.10.2021 09:13

29 жовтня 2021 року  о  10  годині  в  сесійній залі селищної ради відбудеться  чотирнадцята (позачергова)  сесія селищної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про   утворення   старостинських округів Чорнобаївської селищної територіальної громади.

2. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Чорнобаївської селищної територіальної громади.

3. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  22.10.2021 №13-13/VIIІ «Про визначення переможця конкурсу на право оренди об'єкта централізованого теплопостачання, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Чорнобай».

4. Про припинення права власності та прийняття майна до селищної комунальної власності.

5. Про внесення змін до договорів оренди землі із СТОВ «Канівці».

6. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2020 №3-47/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

7. Різне.