У громаді розпочато опалювальний сезон

Дата: 27.10.2021 22:05

З 4 жовтня 2021 року в  смт Чорнобай подача тепла у стаціонарні відділення  КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня» відбувалася з 17 до 24 години щодня. Зокрема, подача тепла здійснювалась  і у  відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, у дошкільні заклади та  заклади загальної середньої освіти.

Відповідно до рішення виконавчого комітету  Чорнобаївської селищної ради, у зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря менше +8 С протягом трьох діб, з 26 жовтня, на об’єктах соціальної сфери, які опалюються твердопаливними котельнями,  розпочато опалювальний сезон.

Наразі, найдорожче газове опалення. Електроопалення також не значно дешевше, тому вихід один – це максимально постаратися перевести заклади на альтернативні види опалення.