77-ма річниця вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2021 12:42

Сьогодні, 28 жовтня, Україна відзначає важливу дату у своїй історії — 77  річницю вигнання нацистських окупантів із України.  Цю дату було обрано не випадково. Вважається, що саме цього дня в 1944 році з території України було вигнано останнього солдата нацистського рейху.

Саме тому, сьогодні, відбулася урочиста хода до Пагорбу Слави  та  пам’ятних знаків. У ній взяли участь голова  Чорнобаївської  селищної ради Сергій Любивий, перший заступник селищного голови Олег Муравя, заступник селищного голови Володимир Семенов, заступник голови Золотоніської районної ради Оксана Брагінець та   працівники селищної ради. Учасники ходи вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів.

Фото без описуФото без опису

Покладання квітів до пам`ятників та братських могил воїнам, загиблим в роки Другої світової війни відбулося  і в селах громади.

Фото без описуФото без опису

У цей день, ми вшановуємо пам'ять та згадуємо героїв, які у роки Другої світової війни ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі.