Відбулася 14 позачергова сесія  селищної ради VІІІ скликання

Дата: 29.10.2021 12:56

29 жовтня  2021 року депутати Чорнобаївської  селищної ради зібралися на засідання 14 позачергової сесії  селищної ради VІІІ скликання. Сесія відбувалася під головуванням селищного голови Сергія Любивого.  Із 26 депутатів Чорнобаївської селищної ради на засіданні зареєструвалися 19 депутатів.

Перш ніж приступити до розгляду  питань порядку денного сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять  загиблих учасників АТО.

Усі 10 питань порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради.

За результатами поіменного голосування депутати:

схвалили утворення  13  старостинських округів Чорнобаївської селищної територіальної громади;

затвердили  Порядок  проведення громадського  обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Чорнобаївської селищної територіальної громади;

схвалили текст Звернення депутатів Чорнобаївської селищної ради VIIІ скликання Черкаської області до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради щодо продовження фінансування проєкту реконструкції очисних споруд в смт Чорнобай Черкаської області;

схвалили внесення змін  до бюджету Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2021 рік.

Крім цього, депутати підтримали ряд інших проектів рішень.

Прийняті рішення засідання позачергової чотирнадцятої сесії Чорнобаївської селищної ради VІІІ скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».