Благодійна акція «Долоньки доброти»

Дата: 01.11.2021 10:33

В Чорнобаївській гімназії було проведено благодійну акцію «Долоньки доброти»,  яку організували і провели учасники волонтерського загону «Відкрите серце».

Фото без описуФото без опису

Під час акції  учні, разом з класними керівниками, намагалися зібрати якомога більше речей, продуктів харчування для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зібраний одяг та продукти харчування було передано відділенню соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради».

Фахівці соціальної роботи передали зібрані речі та продукти харчування в сім’ї, які найбільше цього потребують, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Долонька добра подорожувала по території нашої громади, не залишивши осторонь жодну родину, яка потребує нашої підтримки та допомоги.

Дякуємо Чорнобаївській гімназії за те, що подарували діткам маленьке свято. Приємно було бачити щасливі оченятка, чути слова вдячності від батьків.

Не будьмо байдужими! Творімо добро!