Роботи по благоустрою кладовища

Дата: 02.11.2021 11:45

Робітниками з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Чорнобаївської селищної ради виконується щоденна  робота стосовно покращення благоустрою і санітарного стану селища, місць  масового  відпочинку  громадян,  видалення аварійних насаджень. Проводяться роботи з  ліквідації несанкціонованих  та  стихійних звалищ  відходів, вдосконалюється система збору й вивезення твердих побутових відходів від населення.
        Значна   увага приділяється утриманню  в  належному  санітарному  стані  кладовищ.

Так, на центральному кладовищі смт Чорнобай, робітники з благоустрою розчистили територію старого кладовища, прочистили доріжки між могилами, вирубують   чагарники,  порослі  кущів  і дерев.

А вирубану поросль кущів за допомогою деревоподрібнювача перебивають на щепу, яка використовується в якості палива.