Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 12:09

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Я дякую  вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви щоденно піклуєтесь про людей похилого віку, людей з інвалідністю, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

В нашій  громаді функціонує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», до складу якої входить п’ять відділень: соціальної допомоги вдома, надання соціальних послуг в умовах денного перебування, соціальної роботи, два відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Працює 22 соціальних робітники, 11 молодших медичних сестер та 5 фахівців із соціальної роботи. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, здоров’я, благополуччя та щастя Вам і Вашим близьким! Нехай гарний настрій супроводжує Вас щодня, а всі добрі справи повернуться до Вас сторицею.

З повагою селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ