ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 03.11.2021 14:58

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

1. Громадські слухання щодо розробки ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ по вул. ЦЕНТРАЛЬНА, 72 смт ЧОРНОБАЙ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МАГАЗИНУ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ З ДОБУДОВОЮ відбудуться 15.11.2021 року о 15.00 год. за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна, 154.

2. Громадські слухання щодо розробки детального плану території земельної ділянки площею 0,0172 га з кадастровим номером 7125155100:01;000:0506, що перебуває у власності гр. Нестеренко Інни Володимирівни на підставі договору купівлі-продажу земельної ділянки від 13.09.2019 року, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код КВЦПЗ-В, підрозділ-02.01, розміщеної в межах населеного пункту за адресою: смт Чорнобай, вул. Золотоніська, 3 щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку (код КВЦПЗ-J, підрозділ-13.03), з метою будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі (базова станція мобільного 4G зв’язку ПрАТ «ВФ Україна») відбудуться 16.11.2021 року о 15.00 год. за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна, 154.