Спортсмени підготувалися до першості Черкаської області з боксу

Дата: 08.11.2021 10:27

В суботу, 6 листопада в процесі підготовки до першості Черкаської області з боксу в смт. Чорнобай відбулись контрольні поєдинки між спортсменами із боксерських клубів : "Центуріон" (м.Золотоноша), "Сім'я" (с. Вільхи), "Муей-тай" (м. Золотоноша) та "Едельвейс" (смт. Чорнобай). Діти отримали бойовий досвід та проявили характер в ринзі, адже спаринги пройшли в форматі змагальних боїв, тільки без оголошення результатів.

Тренери спортсменів - Олександр Воробйов, Павло Вікарчук, Максим Данчишен та Ігор Куданов задоволені проведенням такого виду заходів, де кожен знайшов, чому повчитися, та що вдосконалити у своїх вихованців .