До уваги жителів Чорнобаївської громади!

Дата: 11.11.2021 22:55

За повідомленням  КНП «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги», у зв’язку з запровадженням з 12.11.2021 року  «червоного» рівня епідемічної ситуації,  планові операції будуть відкладені до покращення ситуації з кількістю хворих на COVID-19.

Громадяни, які відчули у себе симптоми  — в будь-якому випадку телефонуйте до свого сімейного лікаря. Це найкращий крок, Не ходити до нього і не сидіти в черзі на прийом, а зателефонувати  (телефон можна знайти в декларації,  на сайті лікарні, або зателефонувати в реєстратуру своєї лікарні і запитати там).