Зверніть увагу!

Дата: 11.11.2021 23:50

Згідно рішення комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чорнобаївської селищної ради від 11.11.2021 року №17 у  зв’язку зі встановленням на території Чорнобаївської територіальної громади «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 00.00 год. 12.11.2021 року :

• тимчасово особистий та виїзний прийом громадян керівництвом Чорнобаївської селищної ради призупинити. В умовах карантинних обмежень усну консультацію можна отримати в робочий час за телефоном: (04739) 2-35-90 ;
  • спортивні об’єкти працюватимуть лише за умови 100% вакцинації працівників спортивних установ та за наявності у відвідувачів підтверджуючих документів щодо вакцинації або документального підтвердження перенесення хвороби;
  • це стосується і закладів культури, бібліотек, школи мистецтв та інших закладів та заходів позашкільної освіти (гуртків);
  • відвідування та перебування відвідувачів (громадян) на підприємствах, установах, організаціях (незалежно від їх форм власності), розташованих на території Чорнобаївської територіальної громади, проводиться відповідно до вимог Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (зі змінами), а  саме:

в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема – респіраторами чи захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі – виготовлених самостійно;

дотримання відстані – не менш ніж 1,5 м між відвідувачами;

наявність у відвідувачів (крім осіб, які не досягли 18 років)негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня відвідування, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).