"Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній"

Дата: 12.11.2021 14:54

До дня Гідності і Свободи 11 листопада в приміщенні Публічної бібліотеки Чорнобаївської селищної ради відбулася  година-пам'ять "Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній", присвячена юним та сивочолим борцям за незалежність України, не залишила байдужими учасників заходу - учнів 9 кл ЗОШ №1 та керівника Олену Палій.

Бібліотекар Валентина Горбенко представила миті історичних подій Майдану, відеоспогад про Героїв Небесної Сотні, не оминула увагою і сьогоднішні події на Сході та висловила побажання миру та надії на краще майбутнє.