Висловлюємо щирі співчуття з приводу передчасної смерті старости сіл Мохнач та Старий Мохнач - Плахоти Юрія Миколайовича.

Дата: 19.11.2021 15:17

Чорнобаївська селищна рада, селищний голова, виконавчий комітет, працівники апарату селищної ради, керівники комунальних установ висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті старости сіл Мохнач та Старий Мохнач - Плахоти Юрія Миколайовича.

Плахота Юрій Миколайович народився 6 серпня 1968 року.

В 1985 році, по закінченню середньої школи, пішов працювати в  місцевий колгосп.

В 1986 році був призваний до лав армії. Після проходження служби в 1988 році повернувся в с.Мохнач.

З  1989 року по 1994 рік працював в колгоспі.

З 1994 року по 2020 рік працював сільським головою сіл Мохнач та Старий Мохнач.

24.11.2020 року  був затверджений на посаду старости сіл Мохнач та Старий Мохнач.

Добрий і чуйний як людина, його поважали в селі, брали з нього приклад.

Юрію Миколайовичу було тільки двадцять шість років, але його вміння вирішувати проблеми громади, толерантність, доброзичливість односельці високо оцінили і потому вибирали його своїм головою ще п’ять скликань підряд. На посаді сільського голови та старости був чесним, відповідальним, а головне – порядним і людяним,  опікувався людьми, надавав посильну допомогу, у спілкуванні був завжди простий і відвертий, справжній патріот свого краю.

Разом з дружиною Зоєю Олексіївною виростили і виховали  двох дітей: доньку Людмилу та сина Юрія. Вели домашнє  господарство, вчили працювати дітей на землі, завжди були прикладом для односельчан.

Пішов з життя дбайливий господар, якого ми завжди будемо пам’ятати, як людину праці, яка залишила слід в історії Мохнача та Чорнобаївщини.

Висловлюємо співчуття дружині Зої Олексіївні, дітям Людмилі та Юрію, сестрі Ірині Миколаївні, всім рідним і близьким.

Нехай добрий світлий спомин про Юрія Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті родини, села, громади.  Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!  Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним, всім нам перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.  Поділяємо біль та горе рідних.         Вічна і світла пам'ять про Юрія Миколайовича назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!