Спортсмени СК «Вікінг» вибороли 10 нагород Чемпіонату Євразії з пауерліфтингу та окремих вправ світової федерації GPA/IPO

Дата: 22.11.2021 08:25

20 листопада в м. Київ відбувся один з найбільш рейтингових і престижних турнірів силового триборства - Чемпіонат Євразії GPA/IPO з пауерліфтингу та окремих вправ. Випробувати свої сили на турнір світової організації приїхало чимало справжніх професіоналів з України, Грузії та Ірану. Аби стати кращими й виграти чемпіонські трофеї у деяких вікових та вагових категоріях, розгорілась небувала конкуренція. Були встановлені нові рекорди Європи і Світу, що свідчить про незламну жагу спортсменів показувати свою найкращу форму "вириваючи" кожен кілограм.

Чорнобаївський СК "Вікінг", завдяки постійній підтримці президента команди Григорія Петровича Душейка та Чорнобаївської селищної ради також отримав можливість поборотися за визначні місця на п'єдесталі. «ВІКІНГИ» гідно представили свій клуб здобувши 8 золотих нагород та 2 в Абсолютній Світовій першості. Гідно представили Черкащину і Чорнобаївський край.

Результати спортсменів:

1. Гонтар Валентин :

- пауерліфтинг - 1 місце сума 675 кг.(до 82,5 кг. Опен) - Рекорд України

- станова тяга - 1 місце сума 265 кг.(до 82,5 кг. Опен)

- пауерліфтинг Абсолютна першість серед всіх вагових категорій - 1 місце

- станова тяга Абсолютна першість серед всіх вагових категорій - 3 місце

2. Костюков Владислав:

- пауерліфтинг - 1 місце сума 580 кг.(до 125 кг. Тінейджер) - Рекорд України

3. Слуцький Ярослав:

- пауерліфтинг – 1 місце сума 485 кг.(до 82,5 кг. Юніор)

4. Ільченко Олександр:

- жим штанги лежачи - 1 місце сума 127,5 кг.(до 82,5 кг. Тінейджер)

5. Гришко Вадим:

- підйом штанги на біцепс - 1 місце сума 62,5 кг.(до 67,5 кг. Опен)

6. Зоря Віта:

- станова тяга - 1 місце сума 120 кг.(до 75 кг. Тінейджер)

7. Шамрай Лілія:

- станова тяга до 56 кг. - 1 місце сума 90 кг.(до 56 кг. Тінейджер)

Всі спортсмени, щиро вдячні за постійну фінансову і моральну підтримку президенту СК Вікінг - Душейку Григорію Петровичу, який активно працює і робить все для того, щоб українська нація була здорова і спортивна!

Також дякують селищному голові - Любивому Сергію Васильовичу, за підтримку команди, та за активну позицію в розвитку спорту і здорового способу життя серед населення Чорнобаївської громади.

"Ці люди знаходять можливість не просто розвивати спорт, забезпечуючи всім необхідним для тренувань, а й на ділі підтримують молодих людей, дають можливість сільським юнакам та дівчатам реалізувати себе, набувати досвіду і впевнено крокувати до своєї мети" - прокоментував капітан команди Гонтар Валентин.

СК "Вікінг" висловлює подяку федерації UPC за високий рівень організації турніру, дякує своїм рідним, друзям, знайомим, і всім хто за них вболіває та переживає.

Команда не зупиняється та продовжує готуватися, щоб знову представити свій склад тепер вже на " Кубку Спарти ІІІ", який відбудеться 19 лютого 2022р. в смт. Чорнобай .

Вікінги вперед !!! Слава Україні !!!