Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 24.11.2021 17:14

24 листопада 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням   селищного голови Сергія Любивого. На порядок денний було винесено 10 питань.

В ході засідання члени  виконкому  погодили внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020 №3-47/VІІІ «Про бюджет Чорнобаївської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Розглядались  питання про організацію  допризовної підготовки молоді у закладах освіти  та відбір кандидатів до військово-навчальних закладів з числа  цивільної молоді у 2021-2022 році,  про надання дозволів на  видалення аварійних дерев, про видачу технічних умов з доступу до  елемента інфраструктури об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

У рамках засідання ухвалено ряд рішень, що стосувались захисту прав дітей.

Усі розглянуті питання членами виконкому були підтримані. З кожного із них прийняте відповідне рішення.