Відбулося засідання шістнадцятої сесії Чорнобаївської  селищної ради VIII скликання

Дата: 25.11.2021 16:44

25 листопада  2021 року під головуванням селищного голови Сергія Любивого  відбулося засідання шістнадцятої сесії Чорнобаївської  селищної ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати. Були запрошені старости, керівники підприємств,  установ та організацій селищної комунальної власності, керівники виконавчих органів селищної ради, представники засобів масової інформації.

На розгляд було винесено 54 питання порядку денного, серед яких:

1. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану підприємств комунальної власності.

2. Про затвердження Положення  про спостережні ради закладів охорони здоров’я   Чорнобаївської селищної ради  та порядок їх утворення.

3. Про надання дозволу на проведення будівництва, реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів селищної комунальної власності.

4.  Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2020                    №3-47/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

5. Про затвердження Плану діяльності Чорнобаївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.10.2021 №13-1/VIII «Про надання дозволу Чорнобаївському комунальному підприємству «Виробниче управління житлово – комунального господарства» на придбання, на умовах фінансового лізингу, сміттєвоза УАК УСВ-Z1 (з відвалом для прибирання снігу)» зі змінами від 29.10.2021.

У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою, припинення права користування земельними ділянками,  проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки  та інші.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Чорнобаївської  селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».